Разлика помеѓу преработките на „Сиднеј“

Додадени 20 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава ckb:سیدنی; менува ku:Sîdney
с (Робот: Брише diq:Sidney (deleted))
с (r2.7.1) (Робот: Додава ckb:سیدنی; менува ku:Sîdney)
[[kw:Sydney]]
[[sw:Sydney]]
[[ku:SydneySîdney]]
[[ky:Сидней]]
[[la:Sydneium]]
[[szl:Sydney]]
[[so:Sydney]]
[[ckb:سیدنی]]
[[sr:Сиднеј]]
[[sh:Sydney]]
386

уредувања