Разлика помеѓу преработките на „Стокхолм (округ)“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам zh-min-nan:Stockholm Kōan во zh-min-nan:Stockholm koān
с (r2.7.2) (Робот: Додава tl:Lalawigan ng Estokolmo)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам zh-min-nan:Stockholm Kōan во zh-min-nan:Stockholm koān)
[[Категорија:Стокхолм|Округ]]
 
[[zh-min-nan:Stockholm Kōankoān]]
[[be:Лен Стакгольм]]
[[be-x-old:Стакгольм (лэн)]]
126.033

уредувања