Разлика помеѓу преработките на „Константин Велики“

с
r2.7.1) (Робот: Менува vi:Constantinus Đại đế
с (r2.7.3) (Робот: Додава pms:Costantin)
с (r2.7.1) (Робот: Менува vi:Constantinus Đại đế)
[[uk:Костянтин Великий]]
[[ur:قسطنطین اعظم]]
[[vi:Constantinus IĐại đế]]
[[war:Constantino nga Harangdon]]
[[yi:קאנסטאנטין דער גרויסער]]
386

уредувања