Разлика помеѓу преработките на „ФК Ренџерс“

Одземени 2 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.1) (Робот: Ја менувам ku:Rangers F.C. во ku:Rangers FC
с (r2.7.1) (Робот: Ја менувам ku:Rangers F.C. во ku:Rangers FC)
[[he:גלאזגו ריינג'רס]]
[[kn:ರೇಂಜರ್ಸ್ ಫುಟ್ಬಾಲ್ ಕ್ಲಬ್]]
[[ku:Rangers F.C.FC]]
[[lv:Glāzgovas "Rangers"]]
[[lt:Rangers FC]]
1.364

уредувања