Разлика помеѓу преработките на „628“

Додадени 23 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ga:628, rue:628
с (r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:628年)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ga:628, rue:628)
[[fr:628]]
[[fy:628]]
[[ga:628]]
[[gd:628]]
[[gl:628]]
[[ro:628]]
[[qu:628]]
[[rue:628]]
[[ru:628 год]]
[[se:628]]
5.665

уредувања