Разлика помеѓу преработките на „1352“

Додадени 25 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ga:1352, rue:1352
с (r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1352年)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ga:1352, rue:1352)
[[fr:1352]]
[[fy:1352]]
[[ga:1352]]
[[gd:1352]]
[[gl:1352]]
[[ro:1352]]
[[qu:1352]]
[[rue:1352]]
[[ru:1352 год]]
[[sah:1352]]
6.013

уредувања