Разлика помеѓу преработките на „1337“

Додадени 25 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ga:1337, rue:1337
с (r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:1337年)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ga:1337, rue:1337)
[[fr:1337]]
[[fy:1337]]
[[ga:1337]]
[[gd:1337]]
[[gl:1337]]
[[ro:1337]]
[[qu:1337]]
[[rue:1337]]
[[ru:1337 год]]
[[sah:1337]]
6.013

уредувања