Разлика помеѓу преработките на „629“

Додадени 23 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ga:629, rue:629
с (r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:629年)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ga:629, rue:629)
[[fr:629]]
[[fy:629]]
[[ga:629]]
[[gd:629]]
[[gl:629]]
[[ro:629]]
[[qu:629]]
[[rue:629]]
[[ru:629 год]]
[[se:629]]
5.665

уредувања