Палеонтологија: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додава: fy:Paleontology
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додаје: nov:Paleontologia)
с (Бот Додава: fy:Paleontology)
[[fi:Paleontologia]]
[[fr:Paléontologie]]
[[fy:Paleontology]]
[[gl:Paleontoloxía]]
[[he:פליאונטולוגיה]]
46.384

уредувања