Разлика помеѓу преработките на „981“

Додадени 23 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ga:981, rue:981
с (Робот: Додава se:981)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ga:981, rue:981)
[[fr:981]]
[[fy:981]]
[[sega:981]]
[[gd:981]]
[[gl:981]]
[[ro:981]]
[[qu:981]]
[[rue:981]]
[[ru:981 год]]
[[se:981]]
[[sa:९८१]]
[[sq:981]]
[[sl:981]]
[[sr:981]]
[[se:981]]
[[sh:981]]
[[su:981]]
43.100

уредувања