Разлика помеѓу преработките на „970“

Додадени 23 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ga:970, rue:970
с (r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:970年)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ga:970, rue:970)
[[fr:970]]
[[fy:970]]
[[ga:970]]
[[gd:970]]
[[gl:970]]
[[ro:970]]
[[qu:970]]
[[rue:970]]
[[ru:970 год]]
[[se:970]]
43.100

уредувања