Разлика помеѓу преработките на „622“

Додадени 23 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ga:622, rue:622
с (Робот: Додава se:622)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ga:622, rue:622)
[[be-x-old:622]]
[[bh:६२२]]
[[bg:622]]
[[bs:622]]
[[br:622]]
[[bg:622]]
[[ca:622]]
[[cv:622]]
[[fr:622]]
[[fy:622]]
[[sega:622]]
[[gd:622]]
[[gl:622]]
[[ro:622]]
[[qu:622]]
[[rue:622]]
[[ru:622 год]]
[[se:622]]
[[sa:६२२]]
[[sq:622]]
[[sl:622]]
[[sr:622]]
[[se:622]]
[[sh:622]]
[[su:622]]
5.665

уредувања