Разлика помеѓу преработките на „915“

Додадени 23 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ga:915, rue:915
с (r2.7.3) (Робот: Додава mhr:915)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ga:915, rue:915)
[[fy:915]]
[[fur:915]]
[[ga:915]]
[[gd:915]]
[[gl:915]]
[[ro:915]]
[[qu:915]]
[[rue:915]]
[[ru:915 год]]
[[se:915]]
43.100

уредувања