Твитер: Разлика помеѓу преработките

Одземени 7 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам ru:Твиттер во ru:Twitter
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам uk:Twitter во uk:Твіттер)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам ru:Твиттер во ru:Twitter)
[[pt:Twitter]]
[[ro:Twitter]]
[[ru:ТвиттерTwitter]]
[[sah:Twitter]]
[[si:ට්විටර්]]
127.306

уредувања