Разлика помеѓу преработките на „Татарстан“

Одземен 1 бајт ,  пред 7 години
с
r2.7.1) (Робот: Ја менувам nl:Tatarstan во nl:Tatarije
с (r2.6.5) (Робот: Ја менувам nl:Tatarije во nl:Tatarstan)
с (r2.7.1) (Робот: Ја менувам nl:Tatarstan во nl:Tatarije)
[[mdf:Татармастор]]
[[mn:Татарстан]]
[[nl:TatarstanTatarije]]
[[ja:タタールスタン共和国]]
[[no:Tatarstan]]
1.364

уредувања