Разлика помеѓу преработките на „Југа“

Додадени 12 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава de:Yuga
с (r2.7.2) (Робот: Додава ja, sk, sr, ta, uk; брише: de, eo, la)
с (r2.7.3) (Робот: Додава de:Yuga)
[[Категорија:Хиндуизам]]
 
[[de:Yuga]]
[[en:Yuga]]
[[es:Yuga]]
126.044

уредувања