Разлика помеѓу преработките на „633“

Додадени 23 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ga:633, rue:633
с (r2.7.3) (Робот: Додава wuu:633年)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ga:633, rue:633)
[[fr:633]]
[[fy:633]]
[[ga:633]]
[[gd:633]]
[[gl:633]]
[[ro:633]]
[[qu:633]]
[[rue:633]]
[[ru:633 год]]
[[se:633]]
43.100

уредувања