Отвори го главното мени

Промени

Додадени 16 бајти ,  пред 6 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава ceb:Insekto
[[ca:Insecte]]
[[cv:Хурт-кăпшанкă]]
[[ceb:Insekto]]
[[cs:Hmyz]]
[[cy:Pryf]]
125.536

уредувања