Ротифери: Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава ceb:Mananap nga ligid
[проверена преработка][проверена преработка]
MerlIwBot (разговор | придонеси)
с Робот: Додава lv:Virpotāji
с r2.7.2+) (Робот: Додава ceb:Mananap nga ligid
Ред 54:
[[bg:Ротифери]]
[[ca:Rotífer]]
[[ceb:Mananap nga ligid]]
[[cs:Vířníci]]
[[da:Hjuldyr]]
127.532

уредувања