Разлика помеѓу преработките на „Еврејска автономна област“

с
r2.7.2+) (Робот: Ја менувам hu:Oroszországi Zsidó autonóm terület во hu:Zsidó autonóm terület
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам hu:Zsidó autonóm terület во hu:Oroszországi Zsidó autonóm terület)
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам hu:Oroszországi Zsidó autonóm terület во hu:Zsidó autonóm terület)
[[lv:Ebreju autonomais apgabals]]
[[lt:Žydų autonominė sritis]]
[[hu:Oroszországi Zsidó autonóm terület]]
[[mr:ज्यूईश स्वायत्त ओब्लास्त]]
[[ms:Wilayah autonomi Yahudi]]
126.551

уредување