Разлика помеѓу преработките на „1219“

Додадени 25 бајти ,  пред 8 години
с
Бот Додава: ga:1219, rue:1219
с (r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1219年)
с (Бот Додава: ga:1219, rue:1219)
[[be-x-old:1219]]
[[bh:१२१९]]
[[bg:1219]]
[[bs:1219]]
[[br:1219]]
[[bg:1219]]
[[ca:1219]]
[[cv:1219]]
[[fr:1219]]
[[fy:1219]]
[[ga:1219]]
[[gd:1219]]
[[gl:1219]]
[[ro:1219]]
[[qu:1219]]
[[rue:1219]]
[[ru:1219 год]]
[[sah:1219]]
2.061

уредување