Разлика помеѓу преработките на „Микелоцо“

Додадени 18 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: pl:Michelozzo
с (Бот Додава: pl:Michelozzo)
[[ja:ミケロッツォ・ディ・バルトロメオ]]
[[no:Michelozzo di Bartolommeo]]
[[pl:Michelozzo]]
[[pt:Michelozzo Michelozzi]]
[[ru:Бартоломмео, Микелоццо ди]]
43.100

уредувања