Разлика помеѓу преработките на „253“

Додадени 23 бајти ,  пред 8 години
с
Бот Додава: ga:253, rue:253
с (Робот: Додава bxr:253 жэл)
с (Бот Додава: ga:253, rue:253)
[[be-x-old:253]]
[[bh:२५३]]
[[bg:253]]
[[bs:253]]
[[br:253]]
[[bg:253]]
[[bxr:253 жэл]]
[[ca:253]]
[[fr:253]]
[[fy:253]]
[[ga:253]]
[[gd:253]]
[[gl:253]]
[[ro:253]]
[[qu:253]]
[[rue:253]]
[[ru:253 год]]
[[sa:२५३]]
2.061

уредување