Разлика помеѓу преработките на „Региони во Франција“

с
r2.7.2) (Робот: Додава az:Fransa bölgələri
с (r2.7.1) (Робот: Додава diq:Mıntıqeyê Fransa)
с (r2.7.2) (Робот: Додава az:Fransa bölgələri)
[[als:Regionen Frankreichs]]
[[ar:مناطق فرنسا]]
[[az:Fransa bölgələri]]
[[bn:ফ্রান্সের প্রশাসনিক অঞ্চলসমূহ]]
[[zh-min-nan:Hoat-kok ê toā-khu]]
6.013

уредувања