Разлика помеѓу преработките на „657“

Додадени 23 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ga:657, rue:657
с (r2.7.3rc2) (Робот: Додава se:657)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ga:657, rue:657)
[[fr:657]]
[[fy:657]]
[[ga:657]]
[[gd:657]]
[[gl:657]]
[[ro:657]]
[[qu:657]]
[[rue:657]]
[[ru:657 год]]
[[se:657]]
4.229

уредувања