Разлика помеѓу преработките на „641“

Додадени 23 бајти ,  пред 8 години
с
Бот Додава: ga:641, rue:641
с (Робот: Додава se:641)
с (Бот Додава: ga:641, rue:641)
[[be-x-old:641]]
[[bh:६४१]]
[[bg:641]]
[[bs:641]]
[[br:641]]
[[bg:641]]
[[ca:641]]
[[cv:641]]
[[fr:641]]
[[fy:641]]
[[sega:641]]
[[gd:641]]
[[gl:641]]
[[ro:641]]
[[qu:641]]
[[rue:641]]
[[ru:641 год]]
[[se:641]]
[[sa:६४१]]
[[sq:641]]
[[sl:641]]
[[sr:641]]
[[se:641]]
[[sh:641]]
[[su:641]]
2.061

уредување