Отвори го главното мени

Промени

Одземени 2 бајти ,  пред 6 години
с
r2.7.2+) (Робот: Ја менувам ceb:Djibouti во ceb:Yibuti
[[ca:Djibouti]]
[[cv:Джибути]]
[[ceb:DjiboutiYibuti]]
[[cs:Džibutsko]]
[[sn:Djibouti]]
125.612

уредувања