Разлика помеѓу преработките на „993“

Додадени 15 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава simple:993
с (Робот: Додава se:993)
с (r2.7.3) (Робот: Додава simple:993)
[[qu:993]]
[[ru:993 год]]
[[se:993]]
[[sa:९९३]]
[[sq:993]]
[[scn:993]]
[[simple:993]]
[[sk:993]]
[[sl:993]]
[[sr:993]]
[[se:993]]
[[sh:993]]
[[su:993]]
11.502

уредувања