Разлика помеѓу преработките на „ФИФА Куп на конфедерации 2009“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
с (r2.7.2+) (Робот: Менува sv:Fifa Confederations Cup 2009)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам lt:2009 m. FIFA Konfederacijų taurė во lt:2009 m. FIFA konfederacijų taurė)
[[sw:FIFA kombe la shirikisho la Mabara 2009]]
[[lv:FIFA Konfederāciju kauss 2009]]
[[lt:2009 m. FIFA Konfederacijųkonfederacijų taurė]]
[[hu:2009-es konföderációs kupa]]
[[mt:Tazza tal-Konfederazzjonijiet 2009]]
6.131

уредување