Разлика помеѓу преработките на „Габриел Гарсија Маркес“

с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам km:ហ្គ្រាប្រីអ៊ែល ហ្រ្គារ៉ាស្សៀ​ ម៉ារ៉ាហ្គេស во [[km:ហ្គ្រាប្រីអ៊ែល ហ្រ្គារ៉ាស...
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ba:Габриэль Гарсиа Маркес)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам km:ហ្គ្រាប្រីអ៊ែល ហ្រ្គារ៉ាស្សៀ​ ម៉ារ៉ាហ្គេស во [[km:ហ្គ្រាប្រីអ៊ែល ហ្រ្គារ៉ាស...)
[[mhr:Габриэль Гарсиа Маркес]]
[[pnb:گیبرل مارکویئز]]
[[km:ហ្គ្រាប្រីអ៊ែល ហ្រ្គារ៉ាស្សៀ​ហ្រ្គារ៉ាស្សៀ ម៉ារ៉ាហ្គេស]]
[[pms:Gabriel García Márquez]]
[[pl:Gabriel García Márquez]]
6.131

уредување