Папа Аницет: Разлика помеѓу преработките

Додадени 5 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Aniceto во tl:Papa Aniceto
с (r2.7.3) (Робот: Додава lv:Anikets)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Aniceto во tl:Papa Aniceto)
[[fi:Anicetus]]
[[sv:Anicetus]]
[[tl:Papa Aniceto]]
[[ta:அனிசேட்டஸ் (திருத்தந்தை)]]
[[th:สมเด็จพระสันตะปาปาอนิเซตุส]]
1.760

уредувања