1480-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава zh:1480年代
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава ur:1480ء کی دہائی)
с (r2.7.1) (Робот: Додава zh:1480年代)
[[yo:Ẹ̀wádún 1480]]
[[zh-yue:1480年代]]
[[zh:1480年代]]
34.422

уредувања