Кинешма: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 9 години
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Брише diq:Kineşma)
сНема опис на уредувањето
[[az:Kineşma]]
[[bg:Кинешма]]
[[ca:Kíneixma]]
[[da:Kinesjma]]
[[de:Kineschma]]
88

уредувања