Хелена (Монтана): Разлика помеѓу преработките

Додадени 25 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Додава mwl:Helena (Montana)
[проверена преработка][проверена преработка]
с r2.7.3) (Робот: Додава kk:Хэлена (Монтана)
MerlIwBot (разговор | придонеси)
с Робот: Додава mwl:Helena (Montana)
Ред 61:
[[mg:Helena, Montana]]
[[mr:हेलेना, मोंटाना]]
[[mwl:Helena (Montana)]]
[[nl:Helena (Montana)]]
[[ja:ヘレナ (モンタナ州)]]
85.496

уредувања