Разлика помеѓу преработките на „629“

Додадени 15 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:629年
с (Робот: Додава se:629)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава wuu:629年)
[[be-x-old:629]]
[[bh:६२९]]
[[bg:629]]
[[bs:629]]
[[br:629]]
[[bg:629]]
[[ca:629]]
[[cv:629]]
[[qu:629]]
[[ru:629 год]]
[[se:629]]
[[sa:६२९]]
[[sq:629]]
[[sl:629]]
[[sr:629]]
[[se:629]]
[[sh:629]]
[[su:629]]
[[vo:629]]
[[war:629]]
[[wuu:629年]]
[[yo:629]]
[[zh-yue:629年]]
126.194

уредувања