Разлика помеѓу преработките на „Џуно“

Додадени 43 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава or:ଜୁନୋ, rm:Juneau (Alasca)
с (r2.6.8) (Робот: Ја менувам az:Cuno во az:Kuno)
с (r2.7.3) (Робот: Додава or:ଜୁନୋ, rm:Juneau (Alasca))
[[nn:Juneau]]
[[oc:Juneau]]
[[or:ଜୁନୋ]]
[[uz:Juneau (Alaska)]]
[[pnb:اوکلاہوما سٹی]]
[[pt:Juneau]]
[[ro:Juneau, Alaska]]
[[rm:Juneau (Alasca)]]
[[qu:Juneau (Alaska)]]
[[ru:Джуно (Аляска)]]