Разлика помеѓу преработките на „1348“

Додадени 16 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1348年
с (Робот: Додава se:1348)
с (r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1348年)
[[be-x-old:1348]]
[[bh:१३४८]]
[[bg:1348]]
[[bs:1348]]
[[br:1348]]
[[bg:1348]]
[[ca:1348]]
[[cv:1348]]
[[ru:1348 год]]
[[sah:1348]]
[[se:1348]]
[[sa:१३४८]]
[[sq:1348]]
[[scn:1348]]
[[se:1348]]
[[simple:1348]]
[[sk:1348]]
[[vo:1348]]
[[war:1348]]
[[wuu:1348年]]
[[yo:1348]]
[[zh-yue:1348年]]
126.178

уредувања