Разлика помеѓу преработките на „Фашизам“

Одземени 17 бајти ,  пред 8 години
с
Робот: Брише mt:Faxxiżmu (deleted)
с (r2.7.3) (Робот: Додава gd:Faisisteachas; козметички промени)
с (Робот: Брише mt:Faxxiżmu (deleted))
[[hu:Fasizmus]]
[[ml:ഫാസിസം]]
[[mt:Faxxiżmu]]
[[arz:فاشيه]]
[[ms:Fasisme]]
85.496

уредувања