Пролин: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава el:Προλίνη
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава uz:Prolin)
с (r2.7.1) (Робот: Додава el:Προλίνη)
[[da:Prolin]]
[[de:Prolin]]
[[el:Προλίνη]]
[[en:Proline]]
[[es:Prolina]]
2.613

уредувања