Разлика помеѓу преработките на „Студена војна“

с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам pnb:سرد جنگ во pnb:ٹھنڈی لڑائی
с (r2.7.3) (Робот: Додава lez:Къайи дяве)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам pnb:سرد جنگ во pnb:ٹھنڈی لڑائی)
[[uz:Sovuq urush]]
[[pa:ਸ਼ੀਤ ਜੰਗ]]
[[pnb:سردٹھنڈی جنگلڑائی]]
[[pap:Guera Friu]]
[[km:សង្គ្រាមត្រជាក់]]
126.033

уредувања