Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Острови во Турција“

с
r2.7.3) (Робот: Додава ar:تصنيف:جزر تركيا
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ku:Kategorî:Giravên Tirkiyeyê)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ar:تصنيف:جزر تركيا)
[[Категорија:Релјефни форми во Турција]]
 
[[ar:تصنيف:جزر تركيا]]
[[az:Kateqoriya:Türkiyə adaları]]
[[bg:Категория:Острови на Турция]]
7.187

уредувања