Тулуза: Разлика помеѓу преработките

Одземен 1 бајт ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам az:Tuluza во az:Tuluz
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава frr:Toulouse)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам az:Tuluza во az:Tuluz)
[[an:Tolosa]]
[[frp:Tolosa]]
[[az:TuluzaTuluz]]
[[be:Горад Тулуза]]
[[be-x-old:Тулюза]]