Отвори го главното мени

Промени

с
Робот: Додава ilo:Papa Anastasio IV
[[ko:교황 아나스타시오 4세]]
[[hr:Anastazije IV.]]
[[ilo:Papa Anastasio IV]]
[[id:Paus Anastasius IV]]
[[it:Papa Anastasio IV]]
85.496

уредувања