Нос: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава bjn:Hidung
с (Робот: Ја менувам Категорија:Систем за дишење во Категорија:Респираторен систем)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава bjn:Hidung)
[[ay:Nasa]]
[[az:Burun]]
[[bjn:Hidung]]
[[zh-min-nan:Phīⁿ]]
[[be:Нос]]
127.101

уредување