Категорија:Родени во 1204 година: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.3) (Робот: Додава lv:Kategorija:1204. gadā dzimušie
с (r2.7.3) (Робот: Додава ku:Kategorî:Jidayîkbûn 1204)
с (r2.7.3) (Робот: Додава lv:Kategorija:1204. gadā dzimušie)
[[kk:Санат:1204 жылы туғандар]]
[[ku:Kategorî:Jidayîkbûn 1204]]
[[lv:Kategorija:1204. gadā dzimušie]]
[[hu:Kategória:1204-ben született személyek]]
[[new:पुचः:१२०४य् बुगु]]
127.201

уредување