Цхинвал: Разлика помеѓу преработките

Додадени 32 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава th:ซคินวาลี
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ur:تسخینوالی)
с (r2.7.3) (Робот: Додава th:ซคินวาลี)
[[sv:Tschinvali]]
[[ta:திஸ்கின்வாலி]]
[[th:ซคินวาลี]]
[[tg:Схинволӣ]]
[[tr:Tshinvali]]
7.187

уредувања