Анаполис (Мериленд): Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам vec:Annapolis, Maryland во vec:Anapołi
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава kk:Аннаполис (Мэриленд))
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам vec:Annapolis, Maryland во vec:Anapołi)
[[uk:Аннаполіс (Меріленд)]]
[[ur:ایناپولس، میری لینڈ]]
[[vec:Annapolis, MarylandAnapołi]]
[[vi:Annapolis, Maryland]]
[[vo:Annapolis (Maryland)]]
11.502

уредувања