Разлика помеѓу преработките на „Епистемологија“

с
r2.7.2) (Робот: Додава ilo:Epistomolohia
с (Робот: Додава jv:Epistemologi)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ilo:Epistomolohia)
[[hr:Teorija spoznaje]]
[[io:Epistemologio]]
[[ilo:Epistomolohia]]
[[id:Epistemologi]]
[[ia:Epistemologia]]
[[fiu-vro:Epistemoloogia]]
[[war:Epistemolohiya]]
[[zh-yue:知識論]]
[[yi:עפיסטעמאלאגיע]]
[[zh-yue:知識論]]
[[zh:知识论]]
7.011

уредување