Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Корисник uk“

с
r2.7.3) (Робот: Додава wo:Wàll:Jëfandikukat uk
с (r2.7.3) (Робот: Додава wuu:分类:User uk)
с (r2.7.3) (Робот: Додава wo:Wàll:Jëfandikukat uk)
[[zh-classical:Category:User uk]]
[[war:Kaarangay:User uk]]
[[wo:Wàll:Jëfandikukat uk]]
[[wuu:分类:User uk]]
[[yi:קאַטעגאָריע:באַניצער uk]]
126.283

уредувања