Разлика помеѓу преработките на „Youthanasia“

Додадени 4 бајти ,  пред 8 години
с
нема опис на уредувањето
с
# ''New World Order'' <small>(демо)</small> – 3:45
# ''Absolution'' <small>(инструментална)</small> (Мастејн, Фридмен) – 3:27
# ''[[À Tout le Monde]]'' <small>(демо)</small> – 6:20
 
== Наводи ==